Publiczne Przedszkole nr3

e-mail:
www: pp3dylaki.ozimek.pl
Data wydruku: 2020-08-12 04:59:19

DZIEŃ MAMY I TATY..

Pani Dyrektor pieknie przywitała rodziców dzieci, złozyła zyczenia na Dzień Matki i Ojca od wszyskich pracowników i dzieci a ---Dzieci przedstawiły program artystyczny dla mamy i taty.  Grupa strasza była krasnoludkami a grupa młodsza za piękne kolorowe kwiaty, za co pięknie dziękujemy rodzicom za współprace.

Po występie z niespodziankami dla rodziców razem poczęstowali sie herbatką kawą i ciastem - szczesliwe wróciły do swoich domów.

Ojciec to osoba niezwykle ważna w życiu każdego dziecka, choć wciąż jego rola nie jest zbyt doceniana w naszej kulturze. Wiele osób nawet nie wie, kiedy obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Dla przypomnienia wszystkim roztargnionym dzieciom: święto naszych ojców czyli Dzień Taty obchodzimy co roku 23 czerwca.

Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Matka maleńkiego dziecka wzbudza podobne wzruszenie, jak matka staruszka, której dzieci już dorosły. Od dziecka uczymy się szacunku do naszych matek, a miłość, która nas z nimi łączy, to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakimi obdarzyła nas natura.

Oby wszystkie mamusie były kochane ! I wszystkie dzieci.
Niech nawet te większe pociechy dobrze się czują w ramionach swoich mam.
Oby wszystkie mamusie cieszyły się zdrowiem, miały grzeczne dzieci , i mogły odpoczywać.
Tego życzą wszystkie dzieci  a do życzeń dołączają wiersze, tańce i piosenki. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. 

Autor: Jolanta Bienicka
Data wytworzenia informacji: b/d
Opublikował: pp3
Administrator
e-mail: pp3
Data publikacji: 2018-05-17 14:40:00
Wyświetl historię zmian