DOSWIADCZENIA CHEMICZNE

Aby odkryć piękno i barwność chemii nie trzeba uczyć się skomplikowanej teorii. Wystarczy zobaczyć te proste, ale bardzo ciekawe i pomysłowe doświadczenia chemiczne ukazujące drugie oblicze nie zawsze uwielbianej dziedziny wiedzy. Zaskakujące jest, jak nasza kreatywność i twórcze pomysły oraz wzrastające możliwości chemii owocują w postaci niebywałych, wspaniałych "cudów" chemicznych. Zabaw się i oczaruj znajomych, a przy okazji poznaj piękną stronę chemii.

DO NASZEGO PRZEDSZKOLA PRZYJECHAŁY PANIE Z UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO I POKAZYWAŁY DZIECIOM RÓZNE DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE. BARDZO DZIEKUJEMY ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS I NA KONIEC DZIECI ZAŚPIEWAŁY PIOSENKI I WRĘCZYŁY PANIOM PISANKI WIELKANOCNE. ŻYCZYMY ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIAT. 


 

 
 
 
 
doswiadczenia_chemicznedoswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemicznedoswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_doswiadczenia_chemiczne_
  • Data aktualizacji: 2020-06-21 15:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 292 369