żegnamy zimę witamy wiosnę 2014r.

W naszym przedszkolu  jest mnóstwo imprez, które przygotowujemy dla naszych dzieci. Jedną z nich jest pożegnanie zimy – powitanie wiosny.  W tym roku uroczystość przygotowała pani KRYSIA we współpracy z panią JOLA. Dzieci jednogłośnie stwierdziły, ze zdecydowanie wolą wiosnę, lecz jej nadejście nie było łatwe, gdyż w naszym przedszkolu wciąż królowała zima. Okazało się, że przedszkolaki muszą dokładnie i poprawnie wykonać sporo zadań, aby uwolnić wiosnę. Były zagadki słowne, obrazkowe, ruchowe, krzyżówki, dziwne szyfry, dzieci śpiewały piosenki o zbliżającej się porze roku. Następnie wszyscy udaliśmy się do przedszkolnego ogrodu. Do przedszkola wracaliśmy z kolorowymi gaikami, a dzieci śpiewały: „… wiosna, wiosna idzie przez świat” 
Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

WIOSNA.....................
  • Data aktualizacji: 2019-11-02 21:59
  • |
  • Licznik odwiedzin: 260 661