DZIEN MATKI I OJCA 2013

DZIEN_MATKI...
DZIEN_MATKI...
DZIEN_MATKI_
DZIEN_MATKI_

Ojciec to osoba niezwykle ważna w życiu każdego dziecka, choć wciąż jego rola nie jest zbyt doceniana w naszej kulturze. Wiele osób nawet nie wie, kiedy obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Dla przypomnienia wszystkim roztargnionym dzieciom: święto naszych ojców czyli Dzień Taty obchodzimy co roku 23 czerwca.

Dzień Ojca to święto, które nie jest tak mocno nagłaśniane w mediach, jak chociażby Dzień Matki. A szkoda, wszak ojcowie to obok matek najważniejsi ludzie w życiu każdego człowieka. Po raz pierwszy głośno i całemu światu, o tym, jak ważny jest ojciec, powiedziała Amerykanka Sonora Smart – kobieta, którą ojciec wraz z piątką jej rodzeństwa, wychowywał sam po śmierci ich mamy.

 

Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Matka maleńkiego dziecka wzbudza podobne wzruszenie, jak matka staruszka, której dzieci już dorosły. Od dziecka uczymy się szacunku do naszych matek, a miłość, która nas z nimi łączy, to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakimi obdarzyła nas natura.

DZIEN_MATKI_2013_DYLAKI_007DZIEN_MATKI...DZIEN_MATKI...DZIEN_MATKI...DZIEN_MATKI...DZIEN_MATKI_2013_DYLAKI_032DZIEN_MATKIDZIEN_MATKI...DZIEN_MATKI
  • Data aktualizacji: 2019-12-05 21:34
  • |
  • Licznik odwiedzin: 263 433