BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. To czas oczekiwany, świąteczny i kolorowy. Nieodłącznym jej elementem są bale karnawałowe

Czasem organizatorzy pozostawiają wybór dzieciom i rodzicom, co do rodzaju przebrania. Bywa też tak, że jest ono po części określone poprzez tematykę balu, szkoła lub przedszkole wymyśla tematykę balu. Oznacza to, że przebranie ma być związane np. z bajkowymi postaciami lub jeszcze bardziej zawężone do konkretnego filmu – najczęściej tego na topie w danym sezonie. Królewny od dziesiątków lat cieszą się niezmienną popularnością wśród dziewczynek, dorównują im wróżki. Chłopcy wolą postacie z charakterem: spidermanów, batmanów, rycerzy, wojowników. Ileż ciekawych postaci możemy spotkać na balu, który będzie związany z tematyką świata lasu, warzyw albo ZOO. Możemy do tego dołączyć balowe konkursy, które dostarczą dużo dobrej zabawy, ale poszerzą też wiedzę najmłodszych. Taki bal nasze dziecko zapamięta na dłużej. A przecież wcześniej czy później pojawi się problem stroju.

BAL_KARNAWAŁOWYBAL...BAL...BAL...BAL...BAL...BAL...BAL...BAL...BAL...
  • Data aktualizacji: 2019-12-15 08:25