Dzień 20 grudnia 2018 roku kojarzyć się nam będzie z tradycyjnym DNIEM BOŻEGO NARODZENIA w naszym przedszkolu. Wielowiekowe oczekiwanie na narodziny Odkupiciela - wzruszająca historia opowiedziana przez STARSZAKI I MALUCHY wprowadziła wszystkich w nastrój zadumy i refleksji. Przypomniała nam, dlaczego obchodzimy święta. Dekoracje oraz stroje dzieci podkreśliły wrażenie ponadczasowości tej chwili. ŻYCZENIA SKŁADANE PRZEZ panią Dyrektor, Barbarę Łoboziak, potrawy wigilijne,  wzajemnie złączyły wszystkich zebranych w jedną wspólnotę, przepełnioną duchem przyjaźni. Na twarzach dorosłych kryło się wzruszenie, a na ustach dzieci widać było uśmiech. Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez dzieci dni w roku pełne miłości, rodzinnego ciepła, radości, a także zadumy i refleksji. Z ogniem gwiazdy betlejemskiej w sercach udaliśmy się do domów.