BAL KARNAWAŁOWY 2017r.

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.

Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, , królewny, motylki, diabełek, policjanci, oraz batman ze spidermanem    a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin.  Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli.

Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Pod koniec balu Pani dyrektor zaczarowała chmurki z których wyleciały bańki mydlane dzieciaki łapały z zachwytem kto wiecej złapie :  wykazały się ogromnym sprytem i szybkością w ich łapaniu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.  Zapraszamy do galerii zdjęć.

...................:)))BAL2017 046
  • Data aktualizacji: 2019-12-05 21:34