Policjant w przedszkolu...:)))


Odwiedziny Funkcjonariusza Policji odbyły się razem w  grupie, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantem. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.
Pan policjant chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Następnie razem z Policjantem  grupy wyszły na parking i mogli oglądnać z bliska radiowóz policyjny, mogli wejsc itd.
Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Policjant w przedszkolu 007Policjant w przedszkolu 014Policjant w przedszkolu 018Policjant w przedszkolu 019Policjant w przedszkolu 011Policjant w przedszkolu 016Policjant w przedszkolu 013Policjant w przedszkolu 009
  • Data aktualizacji: 2020-06-21 15:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 292 344