Dzien przedszkolaka

Przebieg spotkania:
1. Zapoznanie dzieci z celem spotkania - Dzień Przedszkolaka
Dzieci siedzą po turecku „zawiązują nogi w kokardki”. Nauczycielka przedstawia cel spotkania: Czy wiecie jaki dziś dzień? Kto ma swoje święto? Dziś obchodzimy Dzień Przedszkolaka. Tak, tak, dzisiaj swoje święto mają wszystkie Przedszkolaki, wy także.
2. Rozmowa „Witajcie Przedszkolaki”   te starsze i te młodsze....

Dzieci siedzą. Nauczycielki rozpoczynaja   pani Karolina i pani Jola Zabawy z chustą animacyjną Klanza
  „Przebieganie pod chustą” – dzieci podnoszą i opuszczają chustę trzymając ją za uchwyty. Nauczycielka mówi, kto ma zmienić miejsce podając imiona dzieci. Wywołane dzieci przebiegają pod chustą gdy jest maksymalnie w górze.
  „Sztorm” – na chustę wrzucamy lekkie przedmioty (piłeczki, zabawki). Podczas wachlowania nie mogą one spaść z chusty. Rysowanie na balonach, zabawy balonami.
  Rozdanie słodkich niespodzianek.

dzien przedszkolaka 012dzien przedszkolaka 021dzien przedszkolaka 016dzien przedszkolaka 048dzien przedszkolaka 039dzien przedszkolaka 042dzien przedszkolaka 062dzien przedszkolaka 051
  • Data aktualizacji: 2019-09-29 08:55