WIGILIA Z RODZICAMI I ZAPROSZONYMI GOŚĆMI 2014r.r.

Coroczną tradycją Przedszkola nr 6 w Dylakach jest organizacja wspólnej i uroczystej Wigilii dla wszystkich przedszkolaków, rodziców dzieci oraz zaproszonych gosci,  nauczycieli i pracowników przedszkola.

Ten wyjątkowy dzień w przedszkolu wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego przed przedszkolną Wigilią przedszkolaki oglądają Jasełka w formie bajki. . To właśnie do nich należy wprowadzenie wszystkich w radosny nastrój poprzez recytowanie wierszy oraz śpiewanie kolęd i pastorałek.

- Uroczysta przedszkolna Wigilia to tradycja do której co roku przygotowujemy się bardzo starannie - mówi dyrektor przedszkola pani Barbara Łoboziak - Oprócz przedstawienia jasełkowego oraz wspólnego spożywania Wigilii mamy zawsze dodatkową atrakcję dla naszych dzieci. W tym roku postawiliśmy na prezentację dziecięcych przedszkolnych talentów  dzieci wcielały się w postacie bajkowe a na koniec krótka kolęda po niemiecku.

Nad przygotowaniem i przebiegiem Jasełek oraz przedszkolnej Wigilii czuwały nauczycielki starszaków, i maluchów czyli Jolanta Bienicka,  Krystyna Król oraz pani z jezyka niemieckiego Danuta Golla.

wigilia_2014_............................................