07 maja do naszego przedszkola przybyli aktorzy ze studia teatralnego KRAK-ART z Krakowa, którzy odegrali spektakl pt. „Wiosna u Kubusia Puchatka”. Teatrzyk był odzwierciedleniem przygód, wszystkim dzieciom znanego Kubusia Puchatka i jego przyjaciół: Królika, Prosiaczka, Tygryska  i Kłapouchego, którzy poszukiwali wiosny.  Pomocnikami bohaterów byli odważni przedszkolacy, którzy nie bali się niebezpiecznych zwierząt zamieszkujących Stumilowy Las. Dzieci wykazały się świetną wiedzą na temat przylatujących ptaków na wiosnę do naszego kraju oraz pomogły Królikowi w wiosennych porządkach w ogródku. Oczywiście bohaterowie znaleźli długo wyczekiwaną Panią Wiosnę, którą jak się okazało wszyscy bardzo lubią.

20180507_113430